فیلم و سریال

معرفی بازیگران سریال امپراطور افسانه ها (جومونگ 3)

به گزارش ماندالا؛ ظاهرا تلویزیون قصد دارد بار دیگر از محبوبیت سریال افسانه جومونگ استفاده کند. در همین راستا دوبله فصل سوم این سریال به نام پرنسس جا میونگ که قرار است با نام سریال امپراطور افسانه‌ ها پخش شود، در حال انجام است.

زمان پخش سریال جومونگ ۳

هنوز خبری مبنی بر اینکه سریال چه زمانی و در چه شبکه‌ای پخش می‌شود منتشر نشده، اما شایعات مبنی بر این است که این سریال از دی ماه و از طریق شبکه نمایش پخش خواهد شد.

خلاصه سریال جومونگ ۳

ماجرا از این قرار است که سریال پرنسس جا میونگ که البته تلویزیون می‌خواهد آن را با نام سریال امپراطور افسانه ها روی آنتن بفرستد، سال ۲۰۰۹ ساخته شده و روایتی است از دوران امپراطوری موهیول و درگیری و جنگ بین گوگوریو و کشور ناک رانگ. شخصیت‌های اصلی آن هم دو شاهدخت کشور ناک رانگ و پسر امپراطور موهیول هستند. مادر جا-میونگ او را کاهن معبد می‌کند تا جانش را نجات دهد. او در آنجا سیستم «جا میونگ گوگ» را برای دفاع از کشور ناکرانگ ابداع می‌کند؛ سیستمی که شامل یک طبل عظیم برای اطلاع دادن حملات دشمن به سربازان است.

بازیگران سریال امپراطور افسانه ها

در همین زمان او با شاهزاده هو دونگ (با بازی جونگ کیونگ هو) پسر امپراطور موهیول از کشور گوگوریو آشنا می‌شود و به او علاقمند می‌شود. اما شاهزاده هودونگ که برای جاسوسی به ناکرانگ آمده، با خواهر جا میونگ یعنی راهی ازدواج می‌کند تا از طریق او بتواند طبل کشور ناکرانگ را نابود کند و راه را برای تسخیر کشور ناکرانگ توسط گوگوریو باز کند .

تعداد قسمت های سریال امپراطور افسانه ها

سریال افسانه جومونگ ۳ بر خلاف افسانه جومونگ و امپراطور بادها، موفقیت چشمگیری در زمان پخش در کره به دست نیاورده و به همین دلیل هم به جای ۵۰ قسمت در ۳۹ قسمت به پایان رسید.

با این وجود امتیاز این سریال در حال حاضر در سایت «مای‌دراما لیست» ۷.۸ از ۱۰ از مجموع بیش از ۱۵۰۰ رای است که امتیاز بدی محسوب نمی‌شود.

بازیگران سریال جومونگ ۳

در این بخش به معفی بازیگران سریال امپراطور افسانه ها یا همان جا میونگ گو خواهیم پرداخت.

جونگ ریو وون، بازیگر نقش جا میونگ گو در سریال امپراطور افسانه ها

بازیگر نقش جا میونگ گو در سریال امپراطور افسانه ها

Jung Ryeo Won یک هنرپیشه کره ای-استرالیایی زیر نظر H& سرگرمی. جونگ ریو وون در سئول به دنیا آمد اما در سال ۱۹۹۲ به همراه خانواده اش به استرالیا مهاجرت کرد. او تابعیت استرالیا را دارد. او با تبعیض روبرو شد که او را مصمم کرد به زبان انگلیسی مسلط شود. در دوران دبیرستان، او با شیوه زندگی استرالیایی سازگار شده بود. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان ایالتی مک گرگور، از دانشگاه گریفیث در رشته تجارت بین المللی فارغ التحصیل شد.

سال ۲۰۰۶، جونگ ریو وون بر روی بازیگری تمام وقت تمرکز کرد. او در سال ۲۰۰۵ در درام تلویزیونی “نام من کیم سام سون است” به شهرت رسید و در فیلم های “تاریخ یک مرد حقوق بگیر” (۲۰۱۲)، “پادشاه درام ها” (۲۰۱۲)، “تیم برتر پزشکی” (۲۰۱۳) بازی کرد. و “Bubblegum” (۲۰۱۵). Jung Ryeo Won کتابی را با عنوان Ryeowon’s Sketchbook در سال ۲۰۰۷ منتشر کرد و در سال ۲۰۱۴ میزبانی نمایش واقعیت “Art Star Korea” را آغاز کرد. گونگ هیو جین و کوین اوه در اکتبر امسال در ایالات متحده ازدواج خواهند کرد.

 جو کیونگ هو؛ بازیگر نقش شاهزاده هو دونگ در سریال جا میونگ گو

بازیگر نقش شاهزاده هو دونگ در سریال جا میونگ گو

جونگ کیونگ هو بازیگر کره جنوبی تحت مدیریت آلوم است که یکی از نقش های مهم سریال امپراطور افسانه ها را ایفا می کند. یونگ پسر جونگ ائول یانگ، کارگردان کهنه کار تلویزیون و همکار مکرر نویسنده کیم سو هیون در درام های تلویزیونی موفقی مانند مرده ناراحتی مادر، زن شوهرم، زندگی زیباست و آرامش بدون فرزند به الیفای نقش پرداخته است. یونگ ائول یانگ در ابتدا مخالف این بود که پسرش بازیگری را دنبال کند، اما یونگ خواسته پدرش را نادیده گرفت و از خانه خانواده نقل مکان کرد. پدر و پسر به مدت سه سال صحبت نکردند.

یونگ آزمون KBS را پشت سر گذاشت و به زودی توسط آژانس استعدادیابی پیشرو SidusHQ قرارداد امضا می‌کند. او همراه با چهار تازه وارد دیگر در همین آژانس، اولین بازیگری خود را در فیلم «۵ ستاره»، یک درام موبایلی که توسط SidusHQ تولید شد و از طریق SK Telecom پخش ‌شد، انجام داد. چند نقش کوچک در KBS ایفا کرد. اولین شکست بزرگ یونگ در مجموعه ملودرام سال ۲۰۰۴ “من متاسفم، دوستت دارم” بود.

آژانس های مربوطه آنها در ژانویه ۲۰۱۴ تأیید کردند که یونگ با بازیگر و خواننده چوی سو یانگ از گروه دختران گلرز جنیورشن از اوایل سال ۲۰۱۳ بود. آنها با حضور در یک کلیسا و رفتن به همان دانشگاه با هم آشنا شدند. در سال ۲۰۲۰، یونگ در درام پزشکی پرطرفدار و تحسین شده Hospital Playlist در نقش کیم جون وان، استادیار جراحی قلب قفسه سینه بازی کرد. او در سال ۲۰۲۱ نقش خود را در فصل ۲ تکرار کرد.

پارک مین یانگ بازیگر نقش پرنسس ناک رنگ خواهر جا میونگ گو

نقش پرنسس ناک رنگ خواهر جا میونگ گو

پارک مین یانگ یک هنرپیشه اهل کره جنوبی است که در کمپانی Hook Entertainment فعالیت می‌کند. در فوریه ۲۰۱۳، او از دانشگاه دونگوک در رشته تئاتر فارغ التحصیل شد. او در سال ۲۰۰۵ اولین سرگرمی خود را در یک آگهی تبلیغاتی SK Telecom انجام داد.

در سپتامبر ۲۰۲۲، Dispatch گزارش داد که این بازیگر با تاجر ثروتمند کانگ رابطه دارد و همچنین اتهامات مختلفی را علیه او مطرح کرد. در ۱۵ فوریه، Hook Entertainment بیانیه جدید منتشر کرد که در آن توضیح داد که پارک مین یانگ پیشتر در ۱۳ فوریه به عنوان شاهد برای تحقیقات در حال انجام توسط دادستان احضار شد. گزارش شده است که این بازیگر هرگونه دخالت در این وضعیت را رد کرده است.

یئو جین گو؛ بازیگر نقش هو دونگ در سریال امپراطور افسانه ها

بازیگر نقش هو دونگ در سریال امپراطور افسانه ها

از دیگر بازیگران سریال امپراطور افسانه ها یئو جین گو یک هنرپیشه اهل کره جنوبی است. او کار خود را به عنوان یک بازیگر کودک آغاز کرد، به ویژه در درام های تلویزیونی غول، ماه در آغوش خورشید و دلتنگ تو. در سال ۲۰۱۳، او اولین نقش اصلی خود را به عنوان شخصیت اصلی در فیلم اکشن هیجان انگیز Hwa-yi بازی کرد. برنده جوایز درام MBC 2012: بهترین بازیگر کودک برای بازی در فیلم “ماه در آغوش خورشید” و “دلتنگ تو”.

بازیگران این سریال با ذکر نقش عبارتند از؛

جونگ ریو-وون در نقش شاهزاده جامیونگ یا پوکو
لی یونگ یو در نقش کودکی شاهزاده جامیونگ
جونگ کیونگ هو در نقش شاهزاده هودونگ
یئو جین-گو در نقش نوجوانی شاهزاده هودونگ
کانگ سو هان در نقش کودکی شاهزاده هودونگ
پارک مین یونگ در نقش شاهزاده لاهی
جین جی هی در نقش کودکی شاهزاده لاهی
لی می سوک در نقش وانگ جاشیل (مادر لاهی)
سونگ هیون آ در نقش سونگ مائه سئول سو (همسر سوم موهیول)
کیم سونگ ریونگ در نقش موهاسو (مادر جامیونگ، همسر اول چوی ری و ملکه نانگ نانگ)
هونگ یو سئوب در نقش چویری پادشاه ناک رانگ (پدر جامیونگ و لاهی)
مون سونگ کئونگ در نقش موهیول پادشاه گوگوریو (پدر هودونگ و همسر اول او یئون دختر وزیر بویو و شاهزاده بویو، همسر دوم او جیلی دختری از قبیله بیرو، همسر سوم او سونگ مائه سئول سو)
کیم سو-هیون در نقش میو ری

سخن پایانی

در این مطلب به معرفی بازیگران سریال امپراطور افسانه ها یا همان جومونگ ۳ پرداختیم. این سریال جومونگ ۳ اصلی می باشد اما تلویزیون این سریال را پخش نمی کند و به جای آن جومونگ ۴ را پخش می کند. آیا این سریال را تماشا کرده اید؟ شما می توانید در بخش دیدگاه ها نظرتان را درباره این سریال با ما به اشتراک بگذارید.

 

به این مطلب امتیاز بدهید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۳.۶ / ۵. تعداد آرا: ۲۱

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سارینا
5 ماه قبل

بد نبود ولی کاش چهرشون تو دنیای واقعی هم باشه

دکمه بازگشت به بالا
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x