فیلم و سریال

نکته هایی عجیب درباره قسمت چهارم زخم کاری 2 | فرنهادزاده در زخم کاری کیست؟

نگاهی به قسمت چهارم سریال زخم کاری 2 در ماندالا مگ. قسمت چهارم سریال زخم کاری؛ بازگشت روز جمعه هفتم مهر ۱۴۰۲ از فیلیمو پخش شد. در این قسمت شاهد اتفاق‌های زیادی بودیم که در روند کلی درام تاثیرات زیادی خواهد گذاشت و از این رو مرور آن‌ها در این مطلب شاید خالی از لطف نباشد.

خطر لو رفتن داستان!

پس از تماشای قسمت چهارم زخم کاری ۲ این مطلب را بخوانید

نگاهی به قسمت چهارم سریال زخم کاری 2

روند داستانی قسمت سوم زخم کاری ۲

همدستی شیدا و سیما با میثم

در قسمت چهارم زخم کاری ۲ میثم مالکی که بیش از پیش به خاطر ماجرای خواستگاری طلوعی از مادرش از طلوعی بیزاری می‌جوید به خاطر دیدن آن‌ها در یک رستوران با مادرش سمیرا به چالش می‌خورد و تصمیم می‌گیرد شب‌ها در شرکت بخوابد. اسب افسار گسیخته میثم در مقابل طلوعی باعث شده است طلوعی نتواند به او نزدیک شود تا به اهداف خودش برسد.

میثم با توصیه دستمالچی تصمیم می‌گیرد شیدا دختر شفاعت را مجاب کند تا در زمین زدن طلوعی به او کمک کند. شیدا بعد از شنیدن این درخواست از اینکه رابطه عاشقانه او با میثم آلوده به موضوعاتی شده که صرفا باید نقش جاسوس را برای میثم بازی کند برآشفته می‌شود. اما سیما همسر جوان شفاعت از اینکه همسرش نتوانسته هیچ گاه از زیر سایه طلوعی خارج شود ناراحت است و پیشنهاد میثم برای زمین زدن طلوعی را فرصتی می‌بیند تا به خواسته‌های خودش برسد. شاید این هم‌دستی سیما و شیدا با میثم پاشنه آشیل زندگی شفاعت شود. باید منتظر قسمت‌های آینده باشیم.

سفر دو نفره طلوعی و سمیرا به شمال

طلوعی برای آنکه سمیرا را بابت واگذاری زمین‌های شمال برای احداث پتروشیمی قانع کند و بتواند ماجرای پتروشیمی را هر چه سریعتر به نتیجه برساند تصمیم می‌گیرد سمیرا را به لاهیجان برده و زمین‌های جدیدی را به سمیرا پیشنهاد دهد که آینده خوبی برای شهرک‌سازی دارد. اگرچه سمیرا هنوز هم به طلوعی اعتماد ندارد و سعی می‌کند رابطه نزدیکی با او نداشته باشد اما برای آنکه ظاهر ماجرا را حفظ کند به این سفر رفته و اعتماد طلوعی را جلب می‌کند.

طلوعی و سمیرا در شمال

پیغام مالک به پسرش در قسمت چهارم زخم کاری ۲

دستمالچی که یکی از افراد مثبت سریال زخم کاری ۲ است و از مالک بعد از نجاتش از گور پناه داده و نگهداری می‌کند؛ تصمیم می‌گیرد رابطه سمیرا و طلوعی را به مالک بگوید. مالک که اصرار دارد زنده بودنش را به سمیرا اطلاع دهد و سمیرا را امین خود می‌پندارد، بعد از آنکه از ماجرای خواستگاری طلوعی و جواب مثبت سمیرا مطلع می‌شود برآشفته و عصبانی می‌شود و به پسرش میثم پیغام می‌دهد. پیغامی که به نظر می‌رسد در قسمت‌های بعد باعث حضور پررنگ‌تر مالک در تصمیم‌گیری‌های میثم خواهد شد.

پای رمز ارزها به قسمت چهارم زخم کاری ۲ باز شد

در قسمت چهارم فصل ۲ زخم کاری، بالاخره رد پای پول نروژی‌ها پیدا شد. مالک پیش از آنکه توسط منصوره زخمی شود پول‌هایی را که از قرارداد با نروژی‌ها توانسته بود از خانواده ریزآبادی‌ها بردارد به برادرش در خارج از کشور سپرد. برادر مالک نیز در این مدت به وصیت مالک عمل کرده و حافظ مال و اموالی بود که باید به میثم می‌رسید. حالا برادر مالک با میثم تماس گرفته و به او آدرس کیف پولی که پول نروژی‌ها تبدیل به رمز ارز شده را به میثم می‌دهد. اما رمز کیف بود دست سماوات است. دوست صمیمی مالک که در دوبی زندگی می‌کند و رمز کیف پول را به میثم می‌دهد. البته رمز کیف پول هیچگاه به دست میثم نرسید. چون گوشی او هک شده و طلوعی و دار و دسته‌اش با این ترفند با سماوات ارتباط برقرار کرده و میثم را دور زدند.

فرنهادزاده در زخم کاری کیست؟

میثم که هنوز هم به خاطر رابطه طلوعی با مادرش و همچنین پیغام‌هایی که در قسمت قبل به او رسید مبنی بر اینکه در ماجرای قتل پدرش با منصوره ارتباط داشته است از طلوعی بدش می‌آید تصمیم می‌گیرد به سراغ املشی برود تا درباره قرارداد نروژی‌ها اطلاعات بیشتری به دست بیاورد. املشی که در فصل اول در ماجرای قرارداد نروژی‌ها همراه مالک بود به خاطر دور زدن مالک دل خوشی از آن‌ها ندارد اما چون با طلوعی دشمن است تصمیم می‌گیرد به میثم کمک کند. املشی پیشنهاد می‌دهد میثم به سراغ فرنهادزاده برود. فرد با نفوذی که مانند طلوعی آدم پشت پرده است اما رقیب و دشمن اصلی طلوعی است. اگرچه این پیشنهاد با لو دادن جاوید یکی از وراث شرکت ریزآبادی به سمیرا در نطفه خفه شد اما به نظر می‌رسد در آینده بیشتر از فرنهادزاده خواهیم شنید.

اگر نکته دیگری هم در قسمت چهارم سریال زخم کاری ۲ هست که باعث توجه‌تان می‌شود، با ما در میان بگذارید تا در حاشیه‌های هر قسمت اضافه کنیم

به این مطلب امتیاز بدهید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x